Expresné
kuriérske služby

Bratislava, Slovensko, svet
kurierske sluzby go4
Kuriérske služby
Špeciálne služby
Špeciálne služby
predaj bicyklov bike go4
Predaj bicyklov
zakaznicka zona go4
Zákaznícka zóna
Home > Kurierske služby > Kurier Slovenko

Kuriér Slovensko

Expresné kuriérske služby

DORUČENIE NASLEDUJÚCI DEŇ

Doručovanie zásielok z Bratislavy kdekoľvek na Slovensku s predpokladaným doručením nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia (služba je nazývaná aj zbernou službou). Dovoľujeme si upozorniť, že rovnako ako všetky kuriérske služby, nemáme doručenie na nasledujúci pracovný deň v tomto režime garantované. Ak je Vaša zásielka veľmi urgentná, využite službu osobný kuriér.

Službu je možné v Bratislave objednať do 15:00 hod. s prevzatím zásielky najneskôr 15:30 hod. (export). Import na území Slovenska zabezpečujeme do 24-48 hodín (1 až 2 pracovných dní, v zásislosti od mesta vyzdvihovania). Samozrejme zabezpečíme aj osobitný rozvoz zásielok alebo prepravu paletového tovaru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Upozornenie: Overte si prosím, či váš dodávateľ podniká v súlade so zákonom. V zmysle zákona č. 324/2011 Z.z. o poštových službách smie túto službu poskytovať len registrovaný poštový podnik. GO4, s.r.o. je registrovaný poštový podnik. Register poštových podnikov podľa zákona č. 324/2011 Z.z 

Kuriér Slovensko kurierske sluzby go4
Kuriér Slovensko

OSOBNÝ KURIÉR

Ide o zásielky s priamym doručením kdekoľvek na Slovensku (osobný kuriér).Garantujeme prevzatie zásielky do 60 min. od objednania. Čas doručenia je závislý od miesta doručenia, poveternostných a dopravných podmienok. K tejto službe vieme ponúknuť množstvo doplnkových služieb v závislosti od povahy zásielky (SecureCase, IsotermicBox, Dokumenty späť).

Naše projekty

Expresné kuriérske služby
squere line any time any thing

Novinky

Expresné kuriérske služby
1

Informácia o vývoji GO4 GROUP a počte reklamácií za rok 2023

VIAC INFO > >
2

Nová zákaznícka zóna, cesta k vyššej automatizácii

VIAC INFO > >
3

Prevádzka koncom roka a prehľad voľných kapacít na vianočné rozvozy

VIAC INFO > >
Kontakt

GO4, s.r.o.,
Prievozská 34
821 05 Bratislava
Slovakia

Tel.: +421 905 464 464
Tel.: +421 903 464 464

mail: dispecing@go4.sk
mail: obchod@go4.sk

Top