Expresné
kuriérske služby

Bratislava, Slovensko, svet
kurierske sluzby go4
Kuriérske služby
Špeciálne služby
Špeciálne služby
predaj bicyklov bike go4
Predaj bicyklov
zakaznicka zona go4
Zákaznícka zóna
Home > O nás

O nás

Expresné kuriérske služby

Od roku 2004 poskytujeme komplexné kuriérske služby. Neustále prinášame nové produkty na trh kuriérskych služieb v regióne CEE. Od roku 2007 sme najväčšou citykuriérskou službou na Slovensku, a to nielen v objeme expresne prepravených zásielok, ale aj kvalitatívnych štandardoch a inováciách.

Sme registrovaný poštový podnik podľa zákona o poštových službách a sme tak pod dohľadom Poštového regulačného úradu, čo našim klientom zaručuje právnu bezvadnosť nami poskytovaných služieb a dodržiavanie kvalitatívnych štandardov. Máme zavedený a certifikovaný (od roku 2018 necertifikovaný) systém manažérstva kvality na kuriérske a doručovateľské služby podľa normy ISO 9001:2008.

Sme registrovaný dodávateľ na Úrade pre verejné obstarávanie, a teda seriózny a zodpovedný podnikateľský subjekt pre štátne či obecné orgány a inštitúcie, ktorý hradí svoje záväzky voči štátu a partnerom.

O nás kurierske sluzby go4
O nás
  • ako prvá kuriérska služba na Slovensku, a ako jedna z prvých spoločností na Slovensku vôbec, používame plnohodnotnú elektronickú fakturáciu, vrátane elektronického podpisu v zmysle par. 3 zákona č. 215/2002 Z.z.
  • máme vlastný riadiaci softvér a mobilnú aplikáciu, ktoré našim kuriérom i dispečerom pomáhajú byť rýchlejší, ekologickejší, efektívnejší a mať všetky zásielky stále pod kontrolou
  • zabezpečujeme ADR prepravu, najmä urgentnú prepravu biologického materiálu (UN 3373, kategória biologickej substancie B)
  • sme účastníkom projektu EKOprofit Bratislava, kde sme získali ocenenie za implementáciu opatrení na ochranu životného prostredia podľa programu Öko Business Plan Wien
  • sme pridruženým členom Slovenskej franchisingovej asociácie
  • poskytujeme najkomplexnejšie kuriérske služby na trhu anytime, anything, anywhere
  • pre zmluvných zákazníkov doručujeme nonstop (24 hodín denne, 7 dní v týžni, 365 dní v roku)
  • GO4 vstúpila začiatkom roka 2017 do Slovenskej asociácie pre elektromobilitu
  • naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj získala ocenenie Zelená firma roka 2014 a náš projekt e-Taxi získal ocenenie Zelená firma roka 2017

Od roku 2012 rozvíjame našu dcérsku spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj s.r.o., ktorá je ekologickou alternatívou pre doručovanie zásielok v širšom centre mesta. Zaviedli sme prepravu nákladnými bicyklami (cargobikes), vytvorili projekt URBAN LOGISTIKY pre ekologické zásobovanie centra mesta Bratislavy. Od januára 2018 spoločne prevádzkujeme Prekladisko tovaru pre oblasť pešej zóny v Bratislave.

Naše projekty

Expresné kuriérske služby
squere line any time any thing

Novinky

Expresné kuriérske služby
1

Informácia o vývoji GO4 GROUP a počte reklamácií za rok 2023

VIAC INFO > >
2

Nová zákaznícka zóna, cesta k vyššej automatizácii

VIAC INFO > >
3

Prevádzka koncom roka a prehľad voľných kapacít na vianočné rozvozy

VIAC INFO > >
Kontakt

GO4, s.r.o.,
Prievozská 34
821 05 Bratislava
Slovakia

Tel.: +421 905 464 464
Tel.: +421 903 464 464

mail: dispecing@go4.sk
mail: obchod@go4.sk

Top